mOBILKY

JSEM TADY!!!!!!!!

14. srpna 2008 v 16:10 | pOskErKa
SEM TADÝÝÝ...sem z5 z Ostravy byla sem tam jenom přez no cpač sme museli bráchovi pomoct ze stěhováním :-P koupila sem si 1 NEW tričko sme na to měli jen 2 hodinky :-D mno..O TEHLE PRÁÁZKÁCH SE TAM JEŠTĚ URČO DOSTANU ALE HCI TAM JET O VÍKENDU PAČ pudem z BRAŠULÍ o kina a na nákupi jsem si vyhlídla 1 tričko v CLOCKHAUSU a chci ještě tříčtvrťáky
PS: TO JE PRO TEBE CRAZYŠNEČKU..... CHTĚLA SEM SE ZEPTAT KDY MÁŠ ČAS ABYCH SE PŘISPŮSOBILA A PŘIJELE ZA TEBOU TAK SE OZVY NA ICQ PAA :-*

iPhone v celé Evropě

17. února 2008 v 10:29
Apple iPhone
T-Mobile chce iPhonem zaplavit celou Evropu

Německý T-Mobile je spokojen se současnými prodeji Apple iPhone a především s tím, jak tento telefon jeho majitelé využívají. Nadnárodní operátor je navíc velmi sebevědomý a iPhonem chce zaplavit i další trhy včetně toho našeho.
T-Mobile sice prohrál souboj o iPhone v Anglii a neprodává jej ani v USA, zdá se však, jako by v ostatních zemích, kde působí, bylo jasno - Apple iPhone tam bude prodávat právě on. Sebevědomá prohlášení vrcholných představitelů společnosti, která jsme si vyslechli na Internationales Presse Kolloquium v Berlíně, tomu alespoň napovídají.
Na přímé dotazy novinářů z různých zemí o dostupnosti iPhonu sice vrcholní manažeři odpovídali trochu vyhýbavě, spíše ale šlo o to nic neuspěchat a nechat si případná zadní vrátka, kdyby se při uvádění iPhonu něco zvrtlo. T-Mobile iPhone přinejmenším nabídnout chce a zdá se, že by se mu to mělo podařit.
Mělo by tomu tak být i v České republice, ostatně o tom, že T-Mobile u nás skutečně telefon od Applu nabídne, se v zákulisí mluví jako o věci téměř jisté. Nevíme jak v jiných zemích, ale domníváme se, že u nás opravdu iPhone nakonec nalezneme minimálně v prodejnách T-Mobile. Důvodů pro tuto domněnku máme hned několik.
Předně se Apple vždy dohaduje především s dominantními operátory - tím je u nás ze hry Vodafone. Pak jde také o kvalitu sítě a zde by měl smůlu O2 - jeho pokrytí technologií EDGE je u nás totiž dost tristní, takže by používání iPhonu bylo místy hodně nepříjemné. A to by se asi Applu nemuselo líbit. Na druhou stranu se v zákulisí hovoří, že na menších trzích nabídne iPhone více operátorů, takže ve hře mohou zůstat Vodafone i O2.
iPhone je hodně kontroverzní přístroj a i v Německu vzbuzuje vášně a vyvstává kolem něho mnoho otázek. Deutche Telekom potažmo tedy T-Mobile je z iPhonu doslova nadšený. Téměř všichni představitelé společnosti o něm neustále mluvili, snad žádné jiné slovo se neopakovalo častěji. Odborná i široká veřejnost se však ptá, zda je 70 000 prodaných iPhonů za dva a půl měsíce úspěch.
Rene Obermann, šéf Deutche Telekom tvrdí, že ano - jde především o to, že všichni zákazníci, kteří si iPhone koupili, jsou k operátorovi vázání dvouletou smlouvou, platí poměrně vysoký paušál a své zařízení využívají opravdu intenzivně. Podle Obermanna přenese uživatel iPhonu za měsíc třicetkrát více dat, než průměrný uživatel jiného telefonu v síti T-Mobile.
A to je poměrně důležité - jakmile se jednou zákazník rozhodne, že je ochoten hodně platit za hodně služeb, později se již určitě nebude omezovat. Pokud ho tak třeba iPhone omrzí a on si pořídí jiný telefon, jistě si k němu rád přikoupí nějaký ten datový balíček, aby mohl používat to, na co je zvyklý.

BenQ T51 A T33

16. února 2008 v 16:25

BenQ připravil dva nové modely T51 a T33 v barvách Hello Kitty


Populární kočička Hello Kitty se dočkala dvou nových mobilů od tchajwanského BenQu.
BenQ nezapomněl na svůj kočičí mobil AL26 v barvách oblíbené postavičky Hello Kitty a připravil takto upravené dva nové modely. V kočičích barvách se představily modely T51 a T33, o kterých jsme psali zde.
BenQ T33 Hello Kitty
Úprava spočívá v novém růžovém provedení s nezbytnými portréty kočičky Hello Kitty. Ta je vyvedena v malém vyobrazení na čele telefonu a ve velkém přes celá záda obou telefonů.
BenQ T33 Hello Kitty
BenQ T51 je véčko se dvěma displeji, z nichž ten vnější je pouze monochromatický. Ve výbavě nechybí hudební přehrávač, dvoumegapixelový fotoaparát, Bluetooth 1.2 a paměť je rozšiřitelná paměťovými kartami microSD.
BenQ T51 Hello Kitty
Model T33 je vysouvací a má stejnou výbavu jako véčko T51. Barevný displej s rozlišením 176 x 220 obrazových bodů tak doplňuje dvoumegapixelový fotoaparát a hudební přehrávač.
BenQ T51 Hello Kitty
Přestože tchajwanský výrobce uvažuje o exportu na evropské trhy, je v dohledné době nepravděpodobné, že by se nové BenQy v kočičí úpravě objevily na českém trhu.
 
 

Reklama